Bedrijfsgebouw te koop in Eliksem

Er zijn momenteel geen bedrijfsgebouwen te koop in Eliksem.

Aanbod te koop in Eliksem

Op zoek naar Bedrijfsgebouw in Eliksem? Oreon Properties biedt een ruim aanbod aan.

Bent u op zoek naar een duurzame investering? Of heeft uw bedrijf vraag naar meer (privé)ruimte? Dan is een Bedrijfsgebouw kopen in Eliksem een héél slimme zet. U vindt ons aanbod te koop hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het kopen van jouw Bedrijfsgebouw

Heeft u een van onze panden te koop  in Eliksem op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw Oreon Properties bureau.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Bedrijfsgebouw te koop in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen het bedrijfsvastgoed die we verkopen. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Laat ons weten naar welk vastgoed u precies op zoek bent. Bezorg ons uw verwachtingen, werkzaamheden en lange termijn-doelen. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe locaties die we te koop aanbieden in Eliksem.

Houd rekening met volgende factoren bij de aankoop van uw Bedrijfsgebouw in Eliksem

Als u de keuze maakt om bedrijfsvastgoed te kopen, houd dan rekening met volgende essentiële factoren.

  • De locatie van uw Bedrijfsgebouw
  • De bereikbaarheid voor cliënten, leveranciers en medewerkers
  • De de prijs van uw Bedrijfsgebouw en eventuel bijkomende kosten zoals registratierechten of kosten van de akte
  • De jaarlijkse kosten voor onderhoud, verzekeringen en onroerende voorheffing
  • De huidige gesteldeid
  • Mogelijke vergunningen die essentieel zijn om handel te drijven
  • De aanwezigheid van nutsvoorzieningen

Op zoek naar advies bij de aankoop van uw Bedrijfsgebouw? Laat u begeleiden door onze experten. Contacteer ons. Wij helpen u graag verder. 

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Uiteraard staat u er bij uw speurtocht niet alleen voor. Oreon Properties is focust zich op kantoren, logistiek of industrieel vastgoed die te koop zijn.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verkopen. We zijn ervaren vastgoedexperten en staan u met plezier bij in de volledige optimalisatie van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u jarenlang van de troeven van uw industrieel vastgoed in Eliksem.

Wat is de beste optie: een Bedrijfsgebouw kopen of huren?

Bedrijfsgebouw huren

  • Relatief eenvoudig op te zeggen
  • Geen aktekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Geld blijft beschikbaar voor uw kernactiviteiten
  • Voordeliger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor beperkte duur
  • U lost elke maand een grote som af
  • Beperkingen van aanpassingen in uw Bedrijfsgebouw

Bedrijfsgebouw kopen

  • Investering op lange termijn
  • Waardestijging van je Bedrijfsgebouw
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Bedrijfsgebouw
  • Geen effect van huurindexatie
  • Vrijheid in plannen en aanpassingen, geen goedkeuring nodig van een huurbaas
  • Eigen kapitaal vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Bedrijfsgebouw te kopen met de juiste vennootschap, zeker wanneer ulater de functie van uw locatie wijzigt

Vragen over ons koopaanbod in Eliksem?

Onze vastgoedexperten ondersteunen u met hun uitgebreide kennis en ervaring. Ze bieden u persoonlijk en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Neem contact op, we helpen u met plezier verder.