Loods te huur in Sijsele

Er zijn momenteel geen loodsen te huur in Sijsele.

Loods te huur in Sijsele

Op zoek naar Loods in Sijsele? Oreon Properties zoekt mee.

Bent u op zoek naar een lucratieve investering? Of heeft uw bedrijf vraag naar meer (privé)ruimte? Dan is een Loods huren in Sijsele een héél slimme zet. U ontdekt ons aanbod te huur hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Loods

Heeft u een van onze percelen te huur in Sijsele op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar het kantoor in uw buurt.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Loods te huur in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen het bedrijfsvastgoed die we verhuren. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Laat ons weten welk type pand u zoekt. Vertel ons over uw wensen, services en zakelijke doelen. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe locaties die we te huur aanbieden in Sijsele.

Wat zijn de voorwaarden om een Loods te huren?

Huurt u een Loods om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dat betekent dat u het complex enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.

Een handelsovereenkomst loopt voor minimaal 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract beeïndigen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief moet u minimaal 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend in te lichten.

De prijs voor het huren van uw Loods kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid opgenomen is in de oorspronkelijke overeenkomst.

Houd er rekening mee dat u altijd toestemming nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst nietig te verklaren.

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Uiteraard staat u er bij uw speurtocht niet alleen voor. Oreon Properties is focust zich op kantoren, logistiek of industrieel vastgoed voor verhuur.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren consultants en staan u graag bij in de volledige verbreding van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u op lange termijn van de troeven van uw industrieel vastgoed in Sijsele.

Wat is de beste optie: een Loods huren of kopen?

Loods huren

  • Relatief eenvoudig om huurcontract stop te zetten
  • Geen leningsaktekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Geld blijft beschikbaar voor uw core business
  • Voordeliger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor beperkte duur
  • U lost elke maand een grote som af
  • Beperkingen van veranderingen in uw Loods

Loods kopen

  • Investering op lange termijn
  • Stijging van waarde van je Loods
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Loods
  • Geen risico op huurindexatie
  • Vrijheid in plannen en aanpassingen, geen goedkeuring nodig van een huurbaas
  • Eigen kapitaal vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Loods te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de bestemming van uw gebouw wijzigt

Vragen over ons aanbod te huur in Sijsele?

Onze vastgoedmedewerkers ondersteunen u met hun uitgebreide inzichten en ervaring. Ze bieden u professioneel en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Neem contact op, we helpen u graag verder.