Loods te huur in Kumtich

Er zijn momenteel geen loodsen te huur in Kumtich.

Loods te huur in Kumtich

Op zoek naar Loods in Kumtich? Oreon Properties biedt een ruim aanbod aan.

Bent u op zoek naar een duurzame investering? Of heeft uw bedrijf nood aan meer (privé)ruimte? Dan is een Loods huren in Kumtich een héél slimme zet. U ziet ons aanbod te huur hierboven.

Vertrouw op Oreon Properties voor het huren van jouw Loods

Heeft u een van onze panden te huur in Kumtich op het oog? Contacteer ons gerust voor een plaatsbezoek of vrijblijvend advies. Klik op het bedrijfsvastgoed van uw keuze en vul het contactformulier in. Of bel onmiddellijk naar uw Oreon Properties vastgoedexpert.

Antwerpen: 03 689 66 55

Herentals: 014 23 48 23

Hasselt: 011 49 85 11

Ontdek ook ons aanbod van Loods te huur in andere steden

Nog niet gevonden wat u nodig hebt? Bekijk ons volledige aanbod en gebruik de filters om gericht te zoeken tussen alle KMO units die we aanbieden voor verhuur. Of bekijk ons aanbod:

Op de hoogte blijven van ons aanbod? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief. Laat ons weten welk type locatie u zoekt. Geef ons inzicht in uw , diensten en lange termijn-doelen. Zo bent u als eerste op de hoogte van nieuwe percelen die we te huur aanbieden in Kumtich.

Wat zijn de voorwaarden om een Loods te huren?

Huurt u een Loods om handel in te drijven? Dan is de handelshuurwet van toepassing. Dat betekent dat u het gebouw enkel mag huren zolang uw handelsactiviteit de hoofdzaak blijft op deze locatie. Een handelshuur sluit u ofwel mondeling ofwel schriftelijk af. Het huurcontract moet binnen de 4 maanden na het afsluiten geregistreerd worden bij de ontvanger van registratierechten.

Een handelsovereenkomst loopt voor minstens 9 jaar. Als huurder kunt u om de 3 jaar uw contract opzeggen met een aangetekende brief. Let wel: deze brief dient u op zijn minst 6 maanden voor de driejaarlijkse vervaldatum te verzenden. Zegt u als verhuurder de huurovereenkomst op? Dan dient u uw huurder 1 jaar voor de vervaldag aangetekend in te lichten.

De prijs voor het huren van uw Loods kan enkel geïndexeerd worden als die mogelijkheid voorzien is in de oorspronkelijke overeenkomst.

Houd er rekening mee dat u altijd een akkoord nodig heeft van de verhuurder om een handelsactiviteit te beginnen. Zo niet, heeft de verhuurder recht om uw huurovereenkomst op te zeggen.

Oreon Properties, uw ervaren vastgoedmakelaar

Uiteraard staat u er bij uw speurtocht niet alleen voor. Oreon Properties is richt zich op bedrijfsgebouwen en magazijnen die te huur zijn.

Bij Oreon Properties doen we meer dan enkel bedrijfsvastgoed verhuren. We zijn ervaren vastgoedmakelaars en staan u met de nodige kennis van zaken bij in de volledige optimalisatie van uw bedrijfsvastgoedportfolio. Zo geniet u blijvend van de verdiensten van uw industrieel vastgoed in Kumtich.

Wat is de beste beslissing: een Loods huren of kopen?

Loods huren

  • Mogelijkheid om huurcontract vervroeg stop te zetten
  • Geen leningsaktekosten, premies en intresten of waarborgen
  • Vermogen blijft beschikbaar voor uw bedrijfsactiviteiten
  • Gunstiger wanneer de vastgoedprijzen hoog liggen
  • Ideaal voor beperkte duur
  • U lost elke maand een grote som af
  • Beperkingen van upgrades in uw Loods

Loods kopen

  • Investering op lange termijn
  • Waardestijging van je Loods
  • Maandelijkse lasten liggen lager dan aflossing bij huren van een Loods
  • Geen impact van huurindexatie
  • Onafhankelijkheid in plannen en aanpassingen, geen toelating nodig van een huurbaas
  • Eigen inbreng vereist bij aankoop
  • Belangrijk om uw Loods te kopen met de juiste vennootschap, zeker u later de functie van uw pand wijzigt

Vragen over ons huuraanbod in Kumtich?

Onze makelaars ondersteunen u met hun uitgebreide expertise en ervaring. Ze bieden u professioneel en deskundig advies en begeleiding bij al uw investeringen en vastgoedtransacties. Plan een afspraak in, we helpen u met plezier verder.